نگار نو https://negareno.com طراحی حرفه‌ای وب‌سایت Tue, 12 Dec 2017 17:14:08 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.1 https://negareno.com/wp-content/uploads/2017/07/cropped-negareno_logo-32x32.png نگار نو https://negareno.com 32 32 چگونه رتبه سایت را در گوگل افزایش دهیم؟ https://negareno.com/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%d8%b3%d8%a6%d9%88/ Sun, 05 Nov 2017 13:32:07 +0000 https://negareno.com/?p=25657 در این مقاله به ارائه‌ی مهم‌ترین تکنیک‌های سئو می‌پردازیم تا با بکارگیری آنها بتوانید ترافیک دریافتی از گوگل را برای سایت خود افزایش دهید.

نوشته چگونه رتبه سایت را در گوگل افزایش دهیم؟ اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
گوگل مدام در حال تغییر و اصلاح الگوریتم‌هایش است؛ طوری که سایتی با رتبه‌ی خوب در یک سال پیش، ممکن است دیگر در صفحه‌ی اول هم جایی نداشته باشد؛ به همین دلیل لازم است از آخرین تکنیک‌های سئو (SEO: بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو) برای پیشی گرفتن از رقبا مطلع باشید. در این مقاله به ارائه‌ی مهم‌ترین روش‌های بهینه‌سازی سایت برای گوگل می‌پردازیم تا با بکارگیری آنها بتوانید ترافیک دریافتی از گوگل را برای سایت خود تا حد چشمگیری افزایش دهید.

۱. سازگاری با موبایل

امروزه بیشتر جستجوها از طریق موبایل و تبلت صورت می‌گیرد و گوگل هم به این موضوع اهمیت داده و سایت‌های سازگار با موبایل را در رتبه‌های بالاتری نمایش می‌دهد. بنابراین سازگاری با موبایل دیگر یک قابلیت انتخابی نیست؛ بلکه یک ضرورت است. برای اینکه از سازگاری سایت خود با موبایل مطمئن شوید، می‌توانید از ابزار تست سازگاری با موبایل گوگل استفاده کنید.


مقاله مرتبط: دلایل اهمیت سازگاری موبایل برای وب‌سایت


۲. افزایش سرعت سایت

در چند سال اخیر، گوگل توجه ویژه‌ای به سرعت سایت‌ها داشته است و هر چه وب‌سایت بارگیری سریع‌تری داشته باشد، شانس بیشتری برای کسب رتبه‌های بالاتر در نتایج پیدا می‌کند. البته برخی از تکنیک‌های فنی برای افزایش سرعت سایت می‌تواند بخش‌هایی از وب‌سایت شما را از کار بیاندازد؛ برای همین لازم است بعد از اعمال تغییرات، از عملکرد صحیح سایت مطمئن شوید.لازم به ذکر است تیم نگار نو در کنار فرآیند بهینه‌سازی وب‌سایت، بهینه‌سازی تصاویر، فشرده‌سازی کدها، Browser Caching و دیگر تکنیک‌های افزایش سرعت را روی سایت شما پیاده می‌کند.

۳. تولید محتوای باکیفیت

گوگل امروزه به اندازه‌ی کافی باهوش شده که صفحات با کلمات کلیدی جعلی را از صفحات با محتوای عالی تشخیص دهد. محتوای عالی، محتوایی است که به نوعی به سوال کاربران پاسخ دهد و بقدری جذاب و معتبر است که کاربر آن را به اشتراک خواهد گذاشت. برای تولید محتوای سایت خود وقت بگذارید، تحقیق کنید و به هیچ عنوان کپی نکنید. البته تعجب ندارد اگر کپی شده‌ی همین مقاله‌ی نگار نو را در سایت دیگری ببینید. همچنین به خوانایی متون و کوتاهی پاراگراف‌ها اهمیت دهید و تصویری متناسب با موضوع برای مطالب خود انتخاب کنید.

۴. دریافت بک‌لینک

به لینک‌هایی که از سایت‌ های معتبر به سایت شما هدایت می‌شوند و نزد موتورهای جستجو برای شما ایجاد اعتبار و ارزش‌آفرینی می‌کنند، بک‌لینک می‌گویند. دریافت بک‌لینک (Link Building) همچون گذشته تأثیر قابل توجهی در سئوی سایت دارد؛ اما باید بدانید دریافت لینک‌های بی‌کیفیت و خرید بک‌لینک، اثر منفی در سئوی سایت شما خواهد گذاشت.

۵. فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

برای برندینگ و حضور پرقدرت در فضای مجازی، لازم است در شبکه‌های مجازی، به خصوص اینستاگرام و تلگرام، فعالیت داشته باشید. برندینگ بعنوان یکی از اصول سئوی خارجی (Off-page SEO)، با کمک اشتراک‌گذاری و بازنشر مطالب کمک شایانی به افزایش جایگاه وب‌سایت در نتایج جستجو می‌کند. در واقع سئوی خارجی به گوگل می‌گوید که کاربران درباره‌ی سایت شما چگونه فکر می‌کنند، بنابراین از آن غافل نشوید.


مقاله مرتبط: تکنیک‌های افزایش اعضای کانال تلگرام


۶. تجربه کاربری قوی

همانطور که در دنیای فروش همیشه حق با مشتری است،
در دنیای اینترنت نیز همیشه حق با کاربر است.

گوگل بیش از گذشته به تجربه‌ی کاربری اهمیت می‌دهد و کاربران نیز سخت‌پسند‌تر شده‌اند؛ از این رو صرف داشتن محتوای خوب کافی نیست، سرعت بارگیری، طراحی حرفه‌ای وب‌سایت، استفاده از ساختار متناسب با نیاز کاربر و در نهایت تجربه کاربری قوی از ملزومات یک وب‌سایت است. بنابراین لازم است تجربه کاربری را نیز بعنوان یکی از اقدامات سئوی سایت خود مدنظر قرار دهید.


مقاله مرتبط: هفت ویژگی یک وب‌سایت حرفه‌ای


۷. اهمیت به جستجوی صوتی

یکی از مسائل رو به رشد، جستجوی صوتی‌است؛ بطوریکه طبق نظر برخی کارشناسان تا سال ۱۴۰۰، نیمی از جستجوها به شکل صوتی انجام خواهد شد؛ از این رو نباید از آن غافل شد. طبیعتاً کاربران، جستجوی صوتی را متفاوت از جستجوی نوشتاری انجام می‌دهند و از جملات طولانی‌تر و زبانی گفتاری‌تر استفاده می‌کنند؛ بنابراین با حدس این کلیدواژه‌ها می‌توانید سئوی سایت خود را بهبود دهید.

۸. تکنیک‌های فنی سئو

تکنیک‌های سئو تضمین می‌کند که وب‌سایت شما با دستورالعمل‌های ضروری موتورهای جستجو سازگار است و می‌تواند بر اساس کلمات کلیدی جستجو شده، فهرست و رتبه‌بندی شود. مواردی مثل برطرف کردن خطاهای ۴۰۴ و صفحات تکراری نه تنها به عملکرد سایت شما کمک می‌کند؛ بلکه باعث بهبود رتبه‌ی شما در گوگل نیز خواهد شد. این تکنیک‌ها در کنار دیگر تکنیک‌های سئوی داخلی (On-page SEO)، از دیگر خدماتی است که توسط نگار نو ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان سئو

برای دریافت مشاوره رایگان جهت افزایش رتبه‌ی سایت خود در گوگل، از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید تا با شما تماس بگیریم:
[contact-form-7]

نوشته چگونه رتبه سایت را در گوگل افزایش دهیم؟ اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
راهنمای انتخاب دامنه مناسب برای وب‌سایت https://negareno.com/%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8-%d8%af%d8%a7%d9%85%d9%86%d9%87-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/ Thu, 19 Oct 2017 09:12:52 +0000 https://negareno.com/?p=25591 در این مقاله نکاتی کارآمد برای انتخاب دامنه مناسب جهت ثبت بهترین آدرس برای وب‌سایت ارائه خواهد شد.

نوشته راهنمای انتخاب دامنه مناسب برای وب‌سایت اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
انتخاب دامنه (Domain) مناسب، تأثیر زیادی در موفقیت وب‌سایت شما دارد؛ چرا که اولین چیزی است که توجه مخاطب را جلب کرده و برند شما را توصیف می‌کند. اگر دامنه‌ مناسبی برای سایت خود انتخاب نکنید، بعدها برای تغییر آن دچار دردسر خواهید شد. از این رو لازم است که از ابتدا بهترین دامنه‌ی ممکن را انتخاب کنید. در ادامه به نکاتی کارآمد برای انتخاب دامنه مناسب می‌پردازیم تا بتوانید بهترین آدرس را برای سایتتان ثبت کنید.

۱. پسوند مناسبی را برای دامنه انتخاب کنید

پسوندهای جدید و بسیاری برای دامنه در دسترس است. اگرچه دامنه با پسوندهای جدید و فانتزی (مثل photo. و news.) می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد؛ اما باعث بروز اشتباه در بخاطرسپاری آدرس سایت می‌شود. پسوند com. همچنان مشهورترین و معتبرترین است؛ اما اگر مخاطبان سایت شما صرفاً داخل ایران هستند، دامنه‌ی ir. نیز توصیه می‌شود.

۲. در دامنه از کلیدواژه‌ها استفاده کنید

کلیدواژه‌ها نقش مهمی در دامنه ایفا می‌کنند. با استفاده از کلمات کلیدی در دامین سایت خود، به مخاطب و موتورهای جستجو می‌گویید که سایت شما درباره‌ی چیست؛ در واقع استفاده از کلیدواژه در دامنه در کنار طراحی حرفه‌ای وب‌سایت، محتوای باکیفیت و تجربه کاربری خوب، می‌تواند به بهبود رتبه‌ی شما در گوگل کمک کند. از آنجا که پیدا کردن یک آدرس آزاد با کلمات کلیدی دلخواه، کار ساده‌ای نیست؛ لازم است خلاقیت به خرج داده و کلمات کلیدی را طوری با یکدیگر ترکیب کنید که به دامنه‌ی دلخواهتان برسید.


مقاله مرتبط: هفت ویژگی یک وب‌سایت حرفه‌ای


 ۳. دامنه را کوتاه و مختصر انتخاب کنید

سعی کنید دامنه‌ی شما نهایت ۱۴ کاراکتر داشته باشد تا به راحتی در ذهن بماند. ضمن اینکه هرچه دامنه‌ی شما طولانی‌تر باشد احتمال بروز اشتباهات تایپی در آن افزایش پیدا می‌کند و منجر به از دست دادن ترافیک سایتتان می‌شود. بطور مثال دامنه‌ی سایت ما – negareno.com، شامل ۸ کاراکتر است.

۴. تایپ دامنه انتخاب شده باید راحت باشد

در نظر داشته باشید باید بتوانید آدرس سایت را به راحتی حین مکالمه نیز به دیگران انتقال دهید، بطوریکه به راحتی با یکبار گفتن، نوشته شود، بدون اینکه شنونده برای تایپ آن به اشتباه بیافتد. از این رو سعی کنید از واژگانی که به دو شکل نوشته می‌شوند استفاده نکنید. مثلاً واژه‌ی عاشقانه می‌تواند asheghane و asheghaneh نوشته شود؛ اما واژه‌ی عاشقانه‌ها تنها می‌تواند بصورت asheghaneha نوشته شود. برای اطمینان از این موضوع می‌توانید از چند نفر بخواهید که دامنه‌ی مورد نظرتان را بنویسند؛ اگر به نتایج یکسانی رسیدید، یعنی دامنه‌ی شما از این نظر مناسب است.

۵. دامنه می‌بایست به آسانی خوانده شود

هرقدر تلفظ آدرس سایت شما راحت‌تر باشد، راحت‌تر سر زبان‌ها می‌افتد. بنابراین سعی کنید از واژگانی که به چند شکل خوانده می‌شوند، استفاده نکنید. بطور مثال واژه arian هم آرین خوانده می‌شود و هم آریان. برای اطمینان از این مورد نیز می‌توانید آدرس را برای چند نفر فرستاده و بخواهید آنرا بخوانند؛ اگر نتایج یکسان بود، یعنی از این جهت مشکلی نیست.


برای اطمینان از آزاد بودن دامنه‌ی دلخواه خود می‌توانید به صفحه‌ی جستجوی دامنه مراجعه کنید.


۶. دامنه انتخابی منحصر به فرد و غیرتکراری باشد

برای اینکه آدرس سایت شما در یاد بقیه بماند باید دامنه‌ی شما منحصر به فرد باشد. بهتر است ابتدا جستجو کنید که وب‌سایتی با آن اسم وجود دارد یا خیر و یا در شبکه‌های اجتماعی با این عنوان صفحه ای هست یا نه؛ چرا که مطمئناً دوست ندارید ناخواسته از نام تجاری دیگران استفاده کنید و یا کپی‌کار به نظر برسید. برای پیدا کردن واژگان جدید می‌توانید سراغ فرهنگ لغات بروید و یا اسامی جدیدی خلق کنید!

۷. از خط تیره و اعداد در دامنه استفاده نکنید

هیچ وقت دامنه‌ای را با خط تیره ( – ) ثبت نکنید؛ چرا که تایپ و بخاطرسپاری آن را دچار مشکل می‌کند. بطوریکه ممکن است کاربران شما، دامنه را بدون خط تیره تایپ کنند و سر از سایت رقیب شما در بیاورند. همچنین استفاده از اعداد یا تکرار پشت سرهم یک حرف نیز توصیه نمی‌شود.

۸. برای انتخاب دامنه، نگاه بلندمدت داشته باشید

هنگام انتخاب دامنه سایت، سعی کنید بصورت بلندمدت به آن نگاه کنید؛ چرا که تغییر آن در آینده برایتان مشکل‌ساز و هزینه‌بر خواهد بود. بطور مثال اگر بخواهید وب‌سایتی با اشعار عاشقانه راه‌اندازی کنید، آدرس Asheghaneha.ir آدرس مناسبی است؛ اما اگر قصد داشته باشید در آینده، اشعاری با موضوعات دیگر نیز منتشر کنید، شما را محدود خواهد کرد و مخاطبان موضوعات دیگر به واسطه‌ی نام دامنه ممکن است از آن صرف‌نظر کنند.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان جهت انتخاب دامنه، از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید تا با شما تماس بگیریم:
[contact-form-7]

نوشته راهنمای انتخاب دامنه مناسب برای وب‌سایت اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
هفت ویژگی یک وب‌سایت حرفه‌ای https://negareno.com/%d9%88%db%8c%da%98%da%af%db%8c%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%88%d8%a8%e2%80%8c%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87%e2%80%8c%d8%a7%db%8c/ Sun, 03 Sep 2017 16:04:48 +0000 https://negareno.com/?p=25471 در این مقاله ضمن اشاره به ویژگی‌های یک سایت حرفه‌ای، به دلایل اهمیت طراحی حرفه‌ای وب‌سایت خواهیم پرداخت.

نوشته هفت ویژگی یک وب‌سایت حرفه‌ای اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
با توجه به افزایش نیاز کسب و کارها به وب‌سایت، تعداد علاقمندان به ارائه‌ی خدمات طراحی وب‌سایت نیز به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده، علاقمندانی که با تماشای چند فیلم آموزشی، وب‌سایتی با دامنه و قیمت دلخواه برای مشتریان خود راه‌اندازی می‌کنند و مشتریانی که معیار انتخابشان صرفاً قیمت است؛ چرا که متأسفانه شناخت کاملی از ویژگی‌های یک وب‌سایت حرفه‌ای ندارند و دست آخر وب‌سایتی تحویل می‌گیرند که نه تنها استاندارهای طراحی وب در آن رعایت نشده؛ بلکه حتی انتظاراتشان را برآورده نمی‌کند. در ادامه به ویژگی‌های یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌پردازیم.

۱. سازگاری با موبایل و تبلت

تا دو سال پیش، ۳۶درصد از ترافیک وب‌سایت‌ها متعلق به گوشی‌های موبایل بود؛ اما امروزه این رقم به بیش از ۵۱ درصد افزایش یافته است که نشان می‌دهد سازگاری با موبایل برای وب‌سایت دیگر یک قابلیت نیست؛ بلکه یک ضرورت است و خوشبختانه طراحی ریسپانسیو (واکنش‌گرا) پاسخ مناسبی برای این نیاز است تا سایت‌ها بهترین تجربه‌ی کاربری را برای مخاطبان خود فراهم کنند.


مقاله مرتبط: دلایل اهمیت سازگاری با موبایل برای وب‌سایت


 ۲. محتوای باکیفیت

محتوای غیرتکراری و کپی نشده و مرتبط با زمینه‌ی فعالیت و همچنین استفاده از عکس‌ها و تصاویر باکیفیت از مهمترین ویژگی‌های یک وب‌سایت حرفه‌ای است؛ همچنین نحوه‌ی نگارش صحیح و جمله‌بندی مناسب، تأثیر ویژه‌ای روی دید مخاطب دارد که باید به آن توجه شود. از این رو نگار نو راهنمایی‌های لازم را جهت تولید محتوا به شما ارائه خواهد داد.

۳. تجربه کاربری قوی

وب‌سایت‌ها می‌توانند تأثیر فوق‌العاده‌ای روی جذب مشتری داشته‌باشند؛ به شرط اینکه گویا و واضح طراحی شده باشند. سادگی حرکت بین صفحات از مهمترین جنبه‌های تجربه‌ی کاربری است؛ چرا که کاربر می‌خواهد اطلاعات را به سرعت و با کمترین تعداد کلیک بدست آورد. همچنین خوانایی مناسب، استفاده از ترکیب رنگ صحیح و آیکون‌های مناسب از دیگر جنبه‌های تجربه کاربری است.

۴. سرعت مناسب

مردم اغلب حوصله‌ی منتظر بودن را ندارند و وقتی یک سایت به سرعت باز نشود، ممکن است از دیدن آن صرف‌نظر کنند و زیبایی و کیفیت مطالب سایت شما ارزش خود را از دست خواهد داد. عوامل متعددی روی سرعت سایت تأثیرگذار است که یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای باید مطمئن شود که تمام فاکتورهای کندی سرعت سایت را با استفاده از تکنیک‌های مربوطه به حداقل رسانده است.

۵. بهینه برای موتورهای جستجو

چه فایده دارد اگر سایت فوق‌العاده‌ای داشته باشید؛ اما کسی نتواند آن را پیدا کند؟ یک وب‌سایت می‌تواند بازدیدهای زیادی را از طریق موتورهای جستجو بدست آورد؛ به شرط آنکه در نتایج گوگل حضور داشته باشد و این مستلزم انجام تکنیک‌های بهینه‌سازی سایت (سئو) است که نگار نو علاوه بر طراحی وب‌سایت، برای مشتریان خود ارائه می‌دهد.


مقاله مرتبط: چگونه رتبه سایت را در گوگل افزایش دهیم؟


۶. بروزرسانی منظم

سایت‌های حرفه‌ای و فعال، همیشه در حال بروزرسانی محتوا هستند؛ چرا که بروزرسانی، سایت را زنده نگه می‌دارد و برای موتورهای جستجو نیز اهمیت بسیاری دارد. خوشبختانه با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا، مثل وردپرس، تولید محتوا و سازماندهی آن کاری آسان خواهد بود و شما می‌توانید به راحتی و بدون دردسر محتوای دلخواه خود را منتشر کنید و یا در آینده اصلاح و یا حذف نمایید.

۷. طراحی حرفه‌ای

بدون شک زیبایی سایت در گروی طراحی حرفه‌ای آن است که از اجرای خلاقانه‌ی اصول کوچک و بزرگ بر مبنای استانداردهای روز پدید می‌آید. با توجه به اینکه امروزه طراحی به سمت مینیمال و ساده‌گرایی رفته، مفهوم تایپوگرافی بیش از گذشته در طراحی سایت جا باز کرده است؛ که علاوه بر استفاده از فونت مناسب، به رنگ و برجستگی نوشته‌ها، فاصله‌ی بین متون، طول خطوط و موارد دیگر می‌پردازد.

علاوه بر مواردی که در بالا اشاره شد، امنیت بالا، میزبانی مطمئن و پشتیبانی حرفه‌ای از دیگر ویژگی‌هایی است که می‌توانید در کنار طراحی حرفه‌ای وب‌سایت از نگار نو بخواهید.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان، از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید تا با شما تماس بگیریم:
[contact-form-7]

نوشته هفت ویژگی یک وب‌سایت حرفه‌ای اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
چرا باید وب‌سایت داشته باشیم؟ https://negareno.com/%da%86%d8%b1%d8%a7-%d9%88%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%85/ Mon, 14 Aug 2017 17:57:07 +0000 https://negareno.com/?p=25418 چرا کسب و کار شما باید وب سایت داشته باشد؟ در‌این مقاله به ضرورت راه‌اندازی وب‌سایت و تأثیر آن بر ارتقای کسب و کار می‌پردازیم.

نوشته چرا باید وب‌سایت داشته باشیم؟ اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
بسیاری از کسب و کارها تنها بر مسائلی تمرکز می‌کنند که فوریت نیاز به آن را حس کنند و بعضی حتی فکر می‌کنند وب‌سایت قابلیتی تشریفاتی است که می‌توان از آن صرف‌نظر کرد؛ اما حقیقت این است که وب‌سایت نه‌تنها یک آیتم غیرضروری نیست، بلکه ابزاری کاربردی و تأثیرگذار است که هر کسب و کاری به آن نیاز دارد.

۱. وب‌سایت، پایگاه تبلیغاتی کسب و کار شماست.

پیش از چاپ کارت ویزیت و هزینه بابت تبلیغات، لازم است وب‌سایت خود را راه‌اندازی کنید؛ چرا که وب‌سایت بعنوان بستر تبلیغاتی شما عمل می‌کند و تمام جزئیات کسب و کار، معرفی محصولات و پیشنهادهای ویژه باید ابتدا در وب‌سایت مطرح شود. بعد از آن می‌توانید محتوای تبلیغاتی خود را تهیه کنید تا در نهایت مشتریان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شما هدایت شوند.

۲. وب‌سایت، محصولات و خدمات شما را به فروش می‌رساند.

وب‌سایت شما مثل یک بروشور آنلاین، آخرین اطلاعات پیرامون پیشنهادات شما را به اشتراک می‌گذارد؛ با این مزیت که می‌توانید هر زمان اراده کنید، اطلاعات منتشر شده را تغییر دهید بدون اینکه نیاز باشد منتظر شوید و یا هزینه‌ای بابت چاپ محتوای جدید پرداخت کنید.

با راه‌اندازی یک وب‌سایت تأثیرگذار، خریداران بالقوه را به محصولات و خدمات مورد نیازشان هدایت می‌کنید.

سایت شما مثل یک کارمند فروش؛ اما شبانه‌روزی و هفت روز هفته به سؤالات متداول مشتریان پاسخ می‌دهد و با استفاده از سیستم فروش و درگاه پرداخت آنلاین، کاربران سایت می‌توانند بطور آنلاین و مستقیم، خرید را انجام دهند و در نتیجه فرآیند فروش برای شما و مشتریانتان آسان خواهد شد.

۳. وب‌سایت به جذب مشتریان جدید کمک می‌کند.

وب‌سایت راهی مطمئن برای ارتباط با مشتریان جدید است که ممکن است با کسب و کار شما آشنا نباشند. خیلی از مردم وقتی به مشکلی برخورد می‌کنند سراغ اینترنت می‌روند تا راهکار موردنظر را جستجو کنند؛ شما هم می‌توانید با راه‌اندازی وب‌سایتی حرفه‌ای، خدمات و محصولات خود را بعنوان راهکاری برای نیازهای مشتریان خود مطرح کنید و با بهینه‌سازی وب‌سایت خود، در نتایج جستجو به مشتریان معرفی شوید.

۴. وب‌سایت برای کسب و کارهای کوچک نیز ایده‌آل است.

برخی به اشتباه فکر می‌کنند وب‌سایت فقط برای شرکت‌های بزرگ یا جهانی مفید است؛ اما واقعیت این است که اگر مزیت وب‌سایت برای کسب‌وکارهای کوچک بیشتر نباشد، کمتر نیست؛ چرا که موتورهای جستجو اغلب نتایج را با توجه به موقعیت مکانی کاربر، مرتب می‌کنند و مثلاً اگر عبارت “فروشگاه‎‌های نزدیک من” را جستجو کنید، گوگل فروشگاه‌هایی را در اطراف شما نشان خواهد داد، نه در استانی دیگر؛ بنابراین شکی نیست که حضور آنلاین حتی برای کسب و کارهای کوچک، مزایای بسیاری دارد.

۵. وب‌سایت ایجاد اعتبار می‌کند.

برای یک کسب و کار، چیزی مهمتر از دیده شدن نیست. اگر هویت آنلاین معتبری نداشته‌باشید، مشتریان نمی‌توانند شما را پیدا کنند و در موتورهای جستجو و بطور کلی در اینترنت دیده نمی‌شوید که این منجر به کاهش اعتبار کسب و کار شما خواهد شد و در نهایت باعث می‌شود شرکت شما غیرقابل اعتماد به نظر بیاید.

«اگر کسب و کارتان در اینترنت نباشد، بزودی در بازار هم نخواهد بود»
– بیل گیتس

حتی اگر در بازاریابی فوق‌العاده هستید، می‌توانید هزاران ارجاع را با عدم حضور در فضای مجازی از دست بدهید. مشتریان راضی تمایل دارند نظرشان را در مورد کسب و کار شما به اشتراک بگذارند؛ اما آنها که هنوز خدمات شما را تجربه نکردند چطور؟ آنها سراغ اینترنت می‌روند و اگر دست خالی برگردند، این شما هستید که شانستان را از دست خواهید داد.

۶. وب‌سایت هویت آنلاین شما را حفظ می‌کند.

اگر فکر می‌کنید که داشتن صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام برای ارتقای کسب و کار شما کافی است، در اشتباه هستید.

حضور در شبکه‌های اجتماعی با اینکه مهم است؛ اما کافی نیست.

وقتی در یک شبکه‌ی اجتماعی، محتوایی را منتشر می‌کنید، از عاقبت آن خبر ندارید و اگر روزی از دسترس خارج شود، مخاطبین خود را از دست خواهید داد؛ اما اگر وب‌سایت خود را داشته‌باشید، خاطرتان جمع است که همه چیز تحت کنترل خودتان است.


مقاله مرتبط: تکنیک‌های افزایش اعضای کانال تلگرام


 ۷. مدیریت و بروزرسانی وب‌سایت راحت است.

امروزه با روی کار آمدن سیستم‌های مدیریت محتوای قدرتمند، به خصوص وردپرس، مدیریت و بروزرسانی وب سایت بر خلاف گذشته بسیار آسان شده است؛ بطوریکه با اندکی آموزش، قادر خواهید بود هر زمان که تمایل داشتید از طریق کامپیوتر و یا با استفاده از موبایل وارد پنل مدیریتی سایت شده، آمار مربوط به وب‌سایت خود را مشاهده نمایید و مطالب مربوط به کسب و کار خود را برای علاقمندان منتشر کرده و دیدگاه‌های مخاطبان را دریافت کنید و به سادگی به آنها پاسخ دهید.

برای طراحی حرفه‌ای وب‌سایت خود همین حالا تماس بگیرید

اگر به فکر راه‌اندازی وب‌سایتی حرفه‌ای هستید؛ از طریق فرم تماس زیر، به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم:

[contact-form-7]

نوشته چرا باید وب‌سایت داشته باشیم؟ اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
دلایل اهمیت سازگاری با موبایل برای وب‌سایت https://negareno.com/%d8%af%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%84-%d8%a7%d9%87%d9%85%db%8c%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%da%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84/ Wed, 28 Jun 2017 21:28:18 +0000 https://negareno.com/?p=25291 چرا وب‌سایت شما باید با موبایل و تبلت سازگار باشد؟ در‌ این مقاله در مورد اهمیت سازگاری با موبایل برای وب‌سایت صحبت خواهیم کرد.

نوشته دلایل اهمیت سازگاری با موبایل برای وب‌سایت اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
تا چند سال پیش، سازگاری با موبایل برای یک وب‌سایت چندان ضروری نبود و بیشتر بعنوان یک ویژگی خوب لحاظ می‌شد؛ اما در حال حاضر با توجه به افزایش فعالیت کاربران در ‌اینترنت از طریق موبایل، سازگاری با موبایل دیگر یک ویژگی محسوب نمی‌شود؛ بلکه یک ضرورت است. در‌این مقاله در مورد ‌این که چرا سازگاری وب‌سایت با موبایل اهمیت دارد صحبت خواهیم کرد.

۱. وبگردی با موبایل در حال افزایش است

هر کجا را نگاه کنید، شخصی را در حال استفاده از موبایل خواهید دید و هر روز افراد بیشتری از گوشی‌های هوشمند و یا تبلت خود برای آنلاین بودن استفاده می‌کنند؛ طوری که پیش‌بینی می‌شود در آینده‌ای نزدیک، افراد صرفاً از این طریق برای وبگردی استفاده کنند؛ بنابراین به عنوان صاحب کسب و کار، بهتر است وب‌سایت شما طراحی سازگار با موبایل داشته باشد، تا از این قافله عقب نمانید.

۲. افراد از طریق موبایل بیشتر خرید می‌کنند

خریداران امروزی باهوش هستند و قبل از هر سفارش، در مورد آن محصول یا خدمات تحقیق می‌کنند. آن‌ها وب‌سایت شما را چک می‌کنند، نظرات را می‌خوانند و اطلاعات تماستان را بررسی می‌کنند. آنها می‌خواهند در کمترین زمان اطلاعات مورد نظرشان را بدست آورند و برای این منظور چه ابزاری بهتر از موبایل که در اوقات فراغت نیز بتوانند از آن استفاده کنند. طبیعتاً اگر مشتریان نتوانند از طریق موبایل به سایت شما دسترسی پیدا کنند، بدون هیچ تردیدی سراغ سایت رقیب شما می‌روند!

۳. اکثر کاربران شبکه‌های اجتماعی با موبایل هستند

در حال حاضر عمده‌ی استفاده از شبکه‌های اجتماعی توسط موبایل و تبلت انجام می‌شود و برای حضور مؤثر در این شبکه‌ها نیاز به معرفی وب‌سایت خود دارید؛ چه بخواهید لینک یک مطلب یا محصول را در کانال تلگرامی‌تان ارسال کنید و چه بخواهید آدرس وب‌سایتتان را در پروفایل صفحه‌ی اینستاگرامی‌تان قرار دهید، لازم است سایت شما برای میزبانی از مخاطبان، آماده و با موبایل سازگار باشد.


مقاله مرتبط: تکنیک‌های افزایش اعضای کانال تلگرام


۴. موتورهای جستجو به سازگاری با موبایل اهمیت می‌دهند

یکی از موارد تأثیرگذار در رتبه‌بندی سایت از دید موتورهای جستجو، مخصوصاً گوگل، سازگاری سایت با موبایل است. اگر وب‌سایت شما با موبایل سازگار نباشد، ممکن است شاهد افت شدید جایگاه وب‌سایت خود در نتایج جستجو باشید و در نتیجه ترافیک سایت شما و در نهایت فروش شما کاهش خواهد یافت؛ بنابراین اگر می‌خواهید وب‌سایت شما در موتورهای جستجو، رتبه‌ی مناسبی کسب کند، لازم است مطمئن شوید وب‌سایتتان در موبایل بدرستی اجرا شده و به خوبی نمایش داده می‌شود.


مقاله مرتبط: چگونه رتبه سایت را در گوگل افزایش دهیم؟


۵. سازگاری با موبایل از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری می‌کند

برخی افراد دنبال طراحی اپلیکیشن یا پیاده‌سازی نسخه‌ی موبایلی برای وب‌سایت خود هستند؛ این کار علاوه بر ایجاد هزینه‌های اضافه، زحمت بروزرسانی را چند برابر می‌کند؛ درحالیکه با طراحی واکنش‌گرا (Responsive) برای سایت خود، با یک بار بروزرسانی وب‌سایت، تمام مخاطبان سایت خود را از کاربران کامپیوتر و لپ‌تاپ گرفته تا موبایل، تبلت و حتی ساعت هوشمند پوشش می‌دهید.


مقاله مرتبط: چرا سایت شما به طراحی مجدد نیاز دارد؟


برای طراحی مجدد سایت خود همین حالا تماس بگیرید

اگر وب‌سایت شما با موبایل سازگار نیست یا به هر دلیل مایل به طراحی مجدد سایتتان هستید؛ از طریق فرم تماس زیر، به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم:

[contact-form-7]

نوشته دلایل اهمیت سازگاری با موبایل برای وب‌سایت اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
چرا سایت شما به طراحی مجدد نیاز دارد؟ https://negareno.com/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%85%d8%ac%d8%af%d8%af-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/ Tue, 18 Apr 2017 09:28:03 +0000 https://negareno.com/?p=25093 اگر وب‌سایت شما دست‌کم یکی از این موارد را داشته باشد، یعنی سایت شما نیاز به بازطراحی دارد و زمان طراحی مجدد آن فرا رسیده است.

نوشته چرا سایت شما به طراحی مجدد نیاز دارد؟ اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
شاید چند سال قبل، وب‌سایتی برای کسب و کار خود ساخته باشید که در آن زمان ایده‌آل به نظر می‌رسیده؛ اما اکنون چنگی به دل نمی‌زند؛ چرا که تکنیک‌های طراحی وب و بازاریابی آنلاین مدام در حال تغییر و دگرگونی است. همانطور که می‌دانید وب‌سایت شما هویت کسب و کار شما در فضای مجازی و اولین چیزی است که مخاطبتان از کسب و کار شما می‌بیند و طبیعتاً می‌خواهید تأثیر خوبی در نگاه اول بگذارید، پس ببینیم آیا وب‌سایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد یا نه؟

سایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد اگر:

۱. با موبایل سازگار نیست

امروزه تقریباً هر کسی یک موبایل دارد و بیش از ۸۰ درصد کاربران اینترنت در دنیا از موبایل و تبلت برای بازدید از سایت‌ها استفاده می‌کنند. همچنین بر اساس آمار گوگل ۶۱٪ کاربران بسیار بعید است به وب‌سایتی که با موبایل سازگار نیست، دوباره سر بزنند و بازدید از سایت‌های سازگار با موبایل ۴۰٪ بیشتر از بقیه است؛ بنابراین داشتن یک وب‌سایت واکنشگرا (Responsive) بیش از پیش ضروری است و روی کسب و کارتان تأثیر مستقیمی دارد. از این رو اگر وب‌سایت شما در موبایل نمایش درستی ندارد وقت آن رسیده که به فکر بازطراحی آن باشید.


مقاله مرتبط: دلایل اهمیت سازگاری با موبایل برای وب‌سایت


۲. در گوگل جایگاه مناسبی ندارد

اگر سایت شما رتبه‌ی پایینی در موتورهای جستجو دارد، ممکن است به این دلیل باشد که سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه (SEO) نشده باشد. از آنجا که الگوریتم‌های گوگل بطور مرتب در حال به‌روزرسانی است، تکنیک‌های سئو نیز همواره در حال تغییر است و ممکن است ترفندی که دو سال پیش جواب می‌داده، امروزه کارایی نداشته باشد. بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یکی از خدماتی است که علاوه بر طراحی سایت، توسط تیم نگار نو انجام می‌گیرد.


مقاله مرتبط: چگونه رتبه سایت را در گوگل افزایش دهیم؟


۳. تجربه کاربری ضعیف ارائه می‌دهد

همانطور که اشاره شد وب‌سایت شما اولین چیزی است که مردم درباره‌ی کسب و کار شما می‌بینند؛ بنابراین باید مطمئن باشید که تجربه‌ی رضایت‌بخشی به کاربران سایت خود می‌دهید. تجربه‌ی کاربری شامل موارد زیادی است، از قبیل: ناوبری آسان بین صفحات سایت و دسترسی آسان به مطالب مورد نظر و همچنین خوانایی کافی مطالب، تصاویر مناسب و دیگر جزییاتی که با کنار هم قرارگرفتن باعث می‌شود کاربر در سایت شما بماند و علاقمند شود جای اینکه اینکه فوراً از سایت شما خارج شده و سایت رقیبتان را بازدید کند!


مقاله مرتبط: هفت ویژگی یک وب‌سایت حرفه‌ای


۴. با فلَش ساخته شده است

در گذشته، از این برنامه در طراحی بسیاری سایت‌ها استفاده می‌شد؛ اما در حال حاضر منسوخ شده است. جدای از اینکه سایت‌های فلش در بسیاری از دستگاه‌ها پشتیبانی نمی‌شود؛ بلکه توسط موتورهای بزرگ جستجو، مثل گوگل هم خوانده نمی‌شود و این به ضرر وب‌سایت شماست. بدون شک اگر سایت شما با فلش ساخته شده، وقت طراحی مجدد آن رسیده است.

۵. به روز نیست

به مرور زمان خیلی از قسمت‌های سایت ممکن است نیاز به تغییر داشته باشد، از لوگو گرفته تا صفحه معرفی کسب و کار که اگر امکان مدیریت آسان سایت برای شما فراهم نشده باشد ممکن است مطالبی تاریخ گذشته، در سایت شما خودنمایی کند؛ ضمن اینکه بسیاری از سایت‌های قدیمی بدلیل عدم به‌روزرسانی دارای حفره‌های امنیتی هستند و اطلاعات شما را در معرض خطر قرار می‌دهند.

۶. وبلاگ ندارد

بخش وبلاگ در سایت شما که می‌تواند با عناوین مقالات یا اخبار نیز نامگذاری شود، اهمیت زیادی برای وب‌سایت شما دارد؛ اول به این خاطر که ارتباط شما را با کاربران سایتتان حفظ می‌کند و باعث می‌شود برای آگاهی از مطالب جدید به سایت شما سر بزنند و دوم اینکه تأثیر فوق‌العاده‌ای روی سئوی سایت شما دارد؛ چرا که موتورهای جستجو به انتشار مطالب جدید در سایت شما اهمیت می‌دهند و امتیازی مثبت از این بابت برایتان در نظر می‌گیرند.

۷. به کندی باز می‌شود

نزدیک به نیمی از مشتریان انتظار دارند سایت شما کمتر از ۶ ثانیه لود شود و اگر بیش از ۱۰ ثانیه طول بکشد وب‌سایت شما را به کل ترک می‌کنند. ضمن اینکه سرعت بارگیری سایت بر سئوی آن نیز تأثیرگذار است؛ بنابراین اگر سایت شما به آرامی لود می‌شود، احتمالاً زمان طراحی مجدد آن فرا رسیده است.

۸. بازدید آن بالاست اما تماس کمی گرفته می‌شود

اگر طبق تجزیه و تحلیل ترافیک سایتتان، نرخ خروج کاربر بالاست، هر بازدیدکننده صفحات کمی را دیده و یا زمان کمی در سایتتان بوده، این به این معنی است که مخاطب، چیزی را که می‌خواهد در سایتتان پیدا نمی‌کند؛ همچنین اگر تماس از طریق سایت، کمتر از حد انتظار شماست این هم یک مقیاس قابل استناد دیگر است که یک جای کار می‌لنگد و نشان از طراحی ضعیف سایت یا گیج‌کننده بودن محتوای آن دارد.

برای طراحی مجدد سایت خود همین حالا تماس بگیرید

اگر تمایل دارید درباره‌ی طراحی مجدد یا ارتقای سایتتان صحبت کنیم، بسیار مشتاقیم از طریق تلگرام یا فرم تماس زیر، به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم:

 

[contact-form-7]

نوشته چرا سایت شما به طراحی مجدد نیاز دارد؟ اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
تکنیک‌های افزایش اعضای کانال تلگرام https://negareno.com/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a7%d8%b9%d8%b6%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%84-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/ Sun, 05 Feb 2017 09:33:14 +0000 https://negareno.com/?p=24903 در این مقاله به ارئه‌ی راهکارهایی عملی و رایگان برای افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام بصورت حقیقی می‌پردازیم.

نوشته تکنیک‌های افزایش اعضای کانال تلگرام اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>
اگر کانال تلگرام داشته باشید، برای افزایش فروش، جذب تبلیغات و یا صرفاً کسب بازدید بیشتر، حتماً به فکر افزایش تعداد اعضای کانال خود افتاده‌اید؛ ضمن اینکه بحث ریزش اعضای کانال تلگرام نیز، این فرآیند را بیش از پیش دشوار کرده است. در ادامه راهکارهایی را برای بالا بردن تعداد اعضای کانال تلگرامی، عنوان خواهیم کرد.

۱. هدف را مشخص کنید

اگر هدفتان معرفی برند یا افزایش فروش است، مطلبی در راستای کسب و کار خود منتشر کنید؛ اما اگر صرفاً سعی‌تان جلب بازدید و جذب تبلیغات است، می‌توانید موضوعی سرگرم‌کننده برای کانال خود انتخاب کنید.

۲. اسمی متفاوت انتخاب کنید

اگر کانال شما وابسته به وب‌سایت شماست، نام وب‌سایتتان را برای کانال خود درج کنید و در غیر اینصورت اسمی انتخاب کنید تا کانالتان با کانال‌های دیگر اشتباه گرفته نشود. همچنین از تغییر اسم کانال نیز در آینده خودداری کنید؛ چرا که از اعتبار کانال شما کم می‌کند.

۳. تصویری متمایز قرار دهید

اگر کانالتان وابسته به سایت اینترنتی شماست، از لوگوی سایت در ابعاد مربع برای کانال خود استفاده کنید؛ در غیراینصورت یک لوگوی منحصربفرد برای کانال خود انتخاب کنید، بطوریکه به اسم و موضوع کانال شما اشاره کند و بین انبوه کانال‌های دیگر، کانال شما را از بقیه متمایز کند.

۴. توضیحات کانال را تکمیل کنید

در قسمت توضیحات کانال، متنی در مورد کانال و موضوعیت آن درج کنید. اگر سایت دارید، حتماً ادرس سایت خود را ذکر کنید؛ در غیراینصورت راهی را برای ارتباط با اعضا، مثل آیدی تلگرامتان، عنوان کنید.

۵. کانالتان را عمومی کنید

برای اینکه کانال شما در تلگرام قابل جستجو باشد باید آن را عمومی کنید؛ همچنین آدرسی متناسب با اسم کانال انتخاب کنید تا در ذهن مخاطبان بماند و اگر سایت دارید سعی کنید آدرس کانالتان مشابه آدرس سایت شما باشد.

۶. محتوایی ارزشمند ارائه دهید

از ارسال پست‌های تکراری یا کپی از کانال‌های دیگر و یا غیرمرتبط با موضوع کانال صرف‌نظر کنید. همچنین لینک کانال را در انتهای مطالبتان قرار دهید تا با بازنشر مطالب توسط اعضا، کانالتان تبلیغ شود.

۷. جذابیت کانال را حفظ کنید

بدون شک حفظ مخاطب از جذب آن سخت‌تر است؛ بنابراین سعی کنید با ایجاد تنوع در مطالب، مانع از یکنواختی کانال برای اعضا شوید. در ضمن از ارسال مطالب طولانی خودداری کنید؛ چرا که این روزها کمتر کسی حوصله‌ی خواندن متن‌های طولانی را دارد.

۸. زمان‌بندی داشته باشید

در ارسال مطالب زیاده‌روی نکنید و سعی کنید مطالب را با فاصله‌های زمانی، مثلاً یک‌ساعته، در کانال منتشر کنید؛ همچنین در بازه زمانی ۱۲ شب تا ۹ صبح که زمان خواب است بهتر است مطلبی انتشار ندهید.

۹. برای بروزرسانی کمک بگیرید

اگر زمان کافی برای بروزرسانی کانال ندارید، می‌توانید از افراد مورد اعتمادتان کمک گرفته و آنها را ادمین کنید. همچنین می‌توانید به کمک روبات‌های تلگرامی، مطالب وب‌سایتتان را در کانال انعکاس دهید.

۱۰. کانال خود را معرفی کنید

حتماً کانالتان را در وب‌سایت خود معرفی کنید. همچنین سایت‌هایی برای معرفی کانال‌های تلگرام وجود دارد که با یک جستجو  می‌توانید آنها را پیدا کرده و کانال خود را به رایگان در آنها ثبت کنید.

۱۱. دست به کار شوید

تا ۲۰۰ عضو اول کانال را می‌توانیدخودتان از بین اشخاصی که شماره‌شان را دارید به کانال دعوت کنید. البته این کار را با رضایتشان انجام دهید و از ارسال پیام به افراد ناشناس برای تبلیغ کانال خودداری کنید؛ چون ممکن است شما را ریپورت کنند.

۱۲. چیز بیشتری عرضه کنید

سعی کنید چیزی متفاوت از محتوای سایتتان که برای مخاطبان جذابیت داشته باشد را در کانال قرار داده و در سایت نیز اعلام کنید؛ مثل کد تخفیف خدمات یا محصولات سایت ویژه اعضای کانال تلگرام.

۱۳. تقلب نکنید

جذب بازدید به روش‌های فریبنده یا خرید اعضای مجازی باعث کاهش اعتبار کانال شما خواهد شد؛ در عوض در کانال‌هایی معتبر که موضوعشان به موضوع کانال شما نزدیک است، تبلیغ کنید.

۱۴. اعضای کانال را حفظ کنید

گهگاه بین مطالب کانال، اعضا را به بازدید از سایت خود دعوت کنید. این کار علاوه بر اینکه باعث ماندگاری برند شما در ذهنشان خواهد شد؛ موجب می‌شود همچنان مخاطب شما باقی بمانند.

۱۵. با مخاطب در ارتباط باشید

هر از گاهی مطالبی با مضمون صحبت با مخاطب در کانال ارسال کنید و نظرات و پیشنهادات را جویا شوید؛ این کار علاوه بر اینکه حس ارزشمند بودن به مخاطب می‌دهد، باعث می‌شود با سلیقه‌ی اعضا بیشتر آشنا شوید.

۱۶. از اعضای کانال بخواهید

بدون شک اگر اعضای کانال، طرفدارانی واقعی باشند، خوشحال خواهند شد به پیشرفت کانال کمک کنند؛ بنابراین خوب است بگویید در صورتیکه از کانال راضی هستند، آن را به دوستان خود معرفی کنند.

۱۷. به تعداد بازدید مطالب کانال توجه کنید

یکی دو روز بعد از ارسال پست، بازدید آن، دید نسبتاً خوبی به شما می‌دهد تا متوجه شوید چه پستی بیشتر بازنشر شده و احتمالاً طرفدار بیشتری دارد. به این ترتیب می‌توانید با سلیقه‌ی مخاطبین کانال بیشتر آشنا شوید.

۱۸. در تبادلات زیاده‌روی نکنید

هیچ چیز، کسالت‌آورتر از یک پست تبلیغاتی بدردنخور نیست. اگر مجبور به انجام تبادلات هستید، سعی کنید با اندکی توجه و خلاقیت، این کار را به گونه‌ای انجام دهید تا برای مخاطب نیز مفید باشد.

۱۹. اعضا را در محتوا شریک کنید

اگر موضوع کانال اجازه می‌دهد، از اعضا بخواهید نوشته‌ها یا تصاویرشان را برایتان ارسال کنند تا در کانال منتشر کنید. با این کار می‌توانید مطالبی ناب داشته باشید، که در کانال‌های دیگر پیدا نمی‌شود.

۲۰. معتبر شوید

اگر وب‌سایت ندارید، وقت آن رسیده با برپایی یک وب‌سایت در کنار کانال، به کسب و کار خود اعتبار و رسمیت ببخشید، ضمن اینکه ارزیابی بهتری بر مخاطب‌های خود داشته باشید و ارتباط مؤثرتری با آنها برقرار کنید.


مقاله مرتبط: چرا باید وب‌سایت داشته باشیم؟


 برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

اگر به فکر راه‌اندازی وب‌سایت و افزایش اعتبار کسب و کار خود هستید؛ از طریق فرم زیر، اطلاع دهید تا با شما تماس بگیریم:

[contact-form-7]

نوشته تکنیک‌های افزایش اعضای کانال تلگرام اولین بار در نگار نو پدیدار شد.

]]>